RECENZII

Vă rog să-mi trimiteți pe această pagină un comentariu cu opinia dumneavoastră despre turul , excursia în care am avut ocazia să vă ghidez la Veneția . Părerea dumneavoastră este foarte importantă pentru mine ! Vă mulțumesc !

Add comment

Comments

Alina Nicoleta Gavrilescu
2 days ago

Am avut o experiență minunată în Veneția datorită ghidului nostru Argentina 🥰. A fost foarte bine pregătita, prietenosa și pasionata de istoria și cultura orașului. Explicațiile au fost interesante și ușor de urmărit, făcand vizita cu adevărat specială. Turul a fost bine organizat, iar timpul a fost folosit eficient. Recomand cu mare încredere tuturor celor care doresc să descopere frumusețea autentică a Veneției!🇮🇹
Vă mulțumim incă o dată pentru toate explicațiile și informațiile furnizate, ne-am simțit minunat cu dumneavoastră❤️🥰

Dana Bedreagă
2 months ago

Ne-am bucurat de o zi minunata in Giudecca datorită locurilor și monumentelor însuflețite de prezentarea ta documentată și captivantă! Ne vom revedea sigur la următoarea noastră vizită!

Banu Florina
4 months ago

A fost un ghid excepțional pentru noi. O recomandăm cu încredere. Este unul dintre cei mai buni ghizi pe care am avut plăcerea să îi întâlnim de-a lungul timpului. Mulțumim!

Carmen
6 months ago

Supeeeeeer ❤️
Cel mai fain ghid pe care l-am intalnit, carismatica si foarte bine pregatita.

Roxana
6 months ago

Argentina a fost pentru noi mai mult decat un ghid. Am simtit ca avem langa noi o prietena care ne indruma pasii prin cele mai frumoase si interesante locuri din Venetia. Multumim din suflet pentru toate informatiile si recomandarile oferite( cafenele, restaurante, delicioasa inghetata) 🤗. Sper sa ne revedem curand!

Ioana
6 months ago

Buna Argentina,
Iti multumim pentru turul ghidat, sa ai spor in activitate, liniste, pace si bucurie !

Maria I.
6 months ago

Buna seara,

Multumim frumos pentru modul elegant, distins, placut si constiincios in care ne-ati purtat saptamana trecuta pe valurile Venetiei.
Cu deosebita consideratie,
Maria

Luminița
2 years ago

Esti un ghid excepțional al Venetiei,si asa cum ti-am scris, faci cinste românilor,iar venețienii pot fi doar orgoliosi si fericiti că te au pentru a promova cu atâta suflet comorile lor materiale,culturale,spirituale!
Să ai doar BINE si FRUMOS pe lume,tu si familia ta,Argentina!

Monica Georgiadis
2 years ago

Un ghid MINUNAT! O calatorie plina de farmec, istorie, lucruri interesante prin Venetia! Argentina este un ghid aparte, deosebit de prietenoasa, cu atat de multe cunostinte si pasiune pentru ceea ce face! Cea mai frumoasa amintire pentru fiecare dintre noi, de la mic la mare! Abia astept sa revenim si sa ne reintalnim in unicată Venetie!

Cristina
2 years ago

Am petrecut timp de calitate împreună prin Veneția. .... a fost super

Rezervă acum un tur cu Argentina Diaconu , ghid român autorizat la Veneția !